Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK HIVATALOS MENETRENDJE:

2018.06.07

images.jpg

 
 

 

 

 

 

A-CSOPORT
Oroszország (A1)
Szaúd-Arábia (A2)
Egyiptom (A3)
Uruguay (A4)

Június 14., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion Oroszország (A1)–Szaúd-Arábia (A2) x–x

Június 15., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion Egyiptom (A3)–Uruguay (A4) x–x

Június 19., 20.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion Oroszország (A1)–Egyiptom (A3) x–x

Június 20., 17.00
Rosztov
Rosztov Arena Uruguay (A4)–Szaúd-Arábia (A2) x–x

Június 25., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena Uruguay (A4)–Oroszország (A1) x–x

Június 25., 16:00
Volgográd
Volgográd Arena Szaúd-Arábia (A2)–Egyiptom (A3) x–x

B-CSOPORT

Portugália (B1)
Spanyolország (B2)
Marokkó (B3)
Irán (B4)

Június 15., 17.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion Marokkó (B3)–Irán (B4) x–x

Június 15., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion Portugália (B1)–Spanyolország (B2) x–x

Június 20., 14.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion Portugália (B1)–Marokkó (B3) x–x

Június 20., 20.00
Kazany
Kazany Arena Irán (B4)–Spanyolország (B2) x–x

Június 25., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena Irán (B4)–Portugália (B1) x–x

Június 25., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion Spanyolország (B2)–Marokkó (B3) x–x

C-CSOPORT

Franciaország (C1)
Ausztrália (C2)
Peru (C3)
Dánia (C4)

Június 16., 12.00
Kazany
Kazany Arena Franciaország (C1)–Ausztrália (C2) x–x

Június 16., 18.00
Szaranszk
Mordovija Arena Peru (C3)–Dánia (C4) x–x

Június 21., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion Franciaország (C1)–Peru (C3) x–x

Június 21., 17.00
Szamara
Koszmosz Arena Dánia (C4)–Ausztrália (C2) x–x

Június 26., 16.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion Dánia (C4)–Franciaország (C1) x–x

Június 26., 16.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion Ausztrália (C2)–Peru (C3) x–x

D-CSOPORT

Argentína (D1)
Izland (D2)
Horvátország (D3)
Nigéria (D4)

Június 16., 15.00
Moszkva
Szpartak Stadion Argentína (D1)–Izland (D2) x–x

Június 16., 21.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion Horvátország (D3)–Nigéria (D4) x–x

Június 21., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion Argentína (D1)–Horvátország (D3) x–x

Június 22., 17.00
Volgográd
Volgográd Arena Nigéria (D4)–Izland (D2) x–x

Június 26., 20.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion Nigéria (D4)–Argentína (D1) x–x

Június 26., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena Izland (D2)–Horvátország (D3) x–x

E-CSOPORT

Brazília (E1)
Svájc (E2)
Costa Rica (E3)
Szerbia (E4)

Június 17., 14.00
Szamara
Koszmosz Arena Costa Rica (E3)–Szerbia (E4) x–x

Június 17., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena Brazília (E1)–Svájc (E2) x–x

Június 22., 14.00
Szentpértervár
Kresztovszkij Stadion Brazília (E1)–Costa Rica (E3) x–x

Június 22., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion Szerbia (E4)–Svájc (E2) x–x

Június 27., 20.00
Moszkva
Szpartak Stadion Szerbia (E4)–Brazília (E1) x–x

Június 27., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion Svájc (E2)–Costa Rica (E3) x–x

F-CSOPORT

Németország (F1)
Mexikó (F2)
Svédország (F3)
Dél-Korea (F4)

Június 17., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion Németország (F1)–Mexikó (F2) x–x

Június 18., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion Svédország (F3)–Dél-Korea (F4) x–x

Június 23., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion Németország (F1)–Svédország (F3) x–x

Június 23., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena Dél-Korea (F4)–Mexikó (F2) x–x

Június 27., 16.00
Kazany
Kazany Arena Dél-Korea (F4)–Németország (F1) x–x

Június 27., 16.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion Mexikó (F2)–Svédország (F3) x–x

G-CSOPORT

Belgium (G1)
Panama (G2)
Tunézia (G3)
Anglia (G4)

Június 18., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion Belgium (G1)–Panama (G2) x–x

Június 18., 20.00
Volgográd
Volgográd Arena Tunézia (G3)–Anglia (G4) x–x

Június 23., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion Belgium (G1)–Tunézia (G3) x–x

Június 24., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion Anglia (G4)–Panama (G2) x–x

Június 28., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion Anglia (G4)–Belgium (G1) x–x

Június 28., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena Panama (G2)–Tunézia (G3) x–x

H-CSOPORT

Lengyelország (H1)
Szenegál (H2)
Kolumbia (H3)
Japán (H4)

Június 19., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion Lengyelország (H1)–Szenegál (H2) x–x

Június 19., 17.00
Szaranszk
Mordovija Arena Kolumbia (H3)–Japán (H4) x–x

Június 24., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion Japán (H4)–Szenegál (H2) x–x

Június 24., 20.00
Kazany
Kazany Arena Lengyelország (H1)–Kolumbia (H3) x–x
Június 28., 16.00
Volgográd
Volgográd Arena Japán (H4)–Lengyelország (H1) x–x

Június 28., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena Szenegál (H2)–Kolumbia (H3) x–x